A máme tu první zápisky z deníčku naší výherkyně proměny v hubnutí

Zveřejněno 02.08.15 | Kategorie Články | Žádný komentář

Tak jsem začala běh na dlouhou trať za postavou snů.
Proteinovou dietu Dr. Diet jsem začala držet v pátek 10.7.2015. První tři dny byl tedy víkend a to pro mě byl šílený skok. Všichni doma a já byla pořád u plotny.

Měla jsem ze začátku hrozný hlad, protože můj žaludek byl zřejmě roztáhlý přes celý pupek 🙂 A hlavně chutě, jelikož jsme s manželem přes sedm let zvyklí, že o víkendu vždy peču, ráno si společně děláme dobrou snídaní – vajíčka na všechny způsoby, lívance, palačinky apod. V neděli sváteční oběd a do toho ještě vařím svému 15-ti měsíčnímu synovi.

V prvních dnech jsem ocenila velmi rychlou přípravu, těžko bych si zvládla připravovat ještě jídla sobě, ale bylo těžké si zvyknout na ty nové chutě.
Neměla jsem to vyzkoušené a ze začátku jsem narazila na polévky, které mi moc „nejely“. Ale chce to vydržet a najít si to své.
Nejsem velkým přítelem zeleniny a i přes velký výběr produktů Dr. Diet (nejrůznější příchutě polévek, omelet, dezertů, nápojů apod.) mi nakonec, kupodivu, nejvíce chutná právě zeleninová a cibulová 🙂

Ty první tři dny mě nic moc nebavilo, byla jsem bez energie a hledala jsem útočiště na procházce se synem v přírodě. Moc bych chtěla vyzvednout přístup pracovníků soukromé kliniky CENTRA PREVENCE, kdykoliv jsem se ozvala, a to právě nejvíce v těch prvních dnech, kdy jsem si moc nevěděla rady, a to i o víkendu večer, ihned jsem dostala odpověď na vše, co jsem potřebovala. Tak, jak na mne působilo první setkání, především pozitivní přístup MUDr. Jany Moravcové a zdravotní sestřičky Dagmar Taschnerové, tak přesně takto je to po celou dobu a je to ohromně nabíjející a motivující a zkrátka člověka to žene dopředu za tím svým cílem 😉

Utekl týden a já jsem se srovnala a zvykla si na nový jídelníček. Stoupla jsem si na váhu a měla 4 kg dole. To pro mě bylo tak motivující, že jsem v těch vedrech začala i cvičit!!!

Po nějakých 10-ti dnech jsem už zcela přestala mít hlad. Jíst po třech hodinách mi absolutně vyhovuje. Dodržuji to naprosto přesně a cítím na oblečení, že váha stále klesá. Už se nechci vážit, abych měla na další kontrole překvapení 🙂

Jen jednou jsem měla hroznou krizi na rodinné oslavě – grilovačce, kde bylo jídlo úplně všude, tak jsem si k obědu udělala na zahrádce grilované masíčko s ředkvičkovým salátem a pochutnala jsem si také. Když se po obědě v šíleném vedru rozdávali ovocné koktejly se smetanovou zmrzlinou a ledem, udělala jsem si sladký capuccinový koktejl Dr. diet s ledem do pěkné dezertové skleničky a hned mi bylo lépe.

Uběhlo nějakých 20 dní a už jsem si Dr. diet přizpůsobila k obrazu svému. Už vím, jak mi to vyhovuje a budu bojovat dál. Proč bojovat? Protože přece jenom každé ráno na sucho polknu, když mám vedle baráku pekárnu a pravidelně mě ta vůně čerstvého pečiva a dortíčků budí… 🙂

Držte mi palce, bojuji dál…:-)
Míša K.

Toto je první část deníku naší výherkyně. Přečtěte si všechny části

No comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *