Zápisky z deníčku výherkyně č.3

Zveřejněno 03.09.15 | Kategorie Články | Žádný komentář

Už jsem doběhla do poloviny a ubývají mi síly, hlavně na večerní cvičení. Musím prostě přidat, ale jsem večer už totálně vyčerpaná a přes den to s malým vůbec nestíhám. Asi si dám inzerát značka: Hledám babičku na hlídání:-)

13.8. jsem měla kontrolu v Centru prevence a dopadlo to výborně. Už ve dveřích mě všichni pochválili, že už je to vidět, že úplně zářím, což mě moc potěšilo. Všichni jsou tam úžasní a neustále mě podporují. Při výsledném měření jsem za měsíc zhubla 10kg!!! Z toho 8,5 kg tuku, tak jsem byla moc spokojená. Nafotili jsme zase fotečky, kde budu před zahájením diety, v průběhu a po ukončení. Tak se máte na co těšit, snad se proměním z velryby na tučňáčka a potom v sebe:-)

Jen jsem špatná z toho, že mi metabolismus stále nefunguje tak, jak by měl. Paní doktora mi řekla “ Vy se podíváte na skleničku s vodou a přiberete“. Ale povolila mi už mléčné výrobky a dvě normální jídla denně, tak teď už hubnu daleko pomaleji, jen kilo až dvě týdně. Začínám den kávovým nápojem, pak si dám šunkové rolky plněné cottagem, nebo žervé s vejcem a zeleninou (viz foto), potom polévku Dr. Diet, k obědu maso, nebo salátky na všechny způsoby a zakončím den sladkým dezertem Dr. Diet. Nastavila jsem si takový rytmus a takhle mi to vyhovuje.

Už jsem si zvykla a vůbec mi nevadí sedět u stolu s rodinou a pozorovat je jak baští, protože nemám hlad.
Spíš mám chuť momentálně na jedno malý pivo. Vždy jsem si ho dávala max. jednou měsíčně u ohně na chaloupce a teď mám na něj chuť každý den. Asi mi chybí vitamín B 🙂 Možná navrhnu vedení Centra prevence, aby ještě udělali koktejl s příchutí piva 🙂
Teď se chystáme do jižních Čech na dovolenou a je super, že se mi jídlo na týden vejde do jedné tašky. (viz foto)

No, příště vám určitě napíši, jak jsem zvládla dovolenou a jak dopadne další měření. Držím dietu Dr. Diet podle plánu a přiznám se, že mě trochu rozhodilo, že jdou kila dolů čím dál pomaleji. Vím, že je to normální, a že to tak má být, jenže já chci víc a udělám pro to vše, co bude v mých silách. Děkuji všem, co mi drží palce.

Toto je třetí část deníku naší výherkyně. Přečtěte si všechny části

No comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *