Zápisky z deníčku výherkyně č.3

Zveřejněno 03.09.15 | Kategorie Články | Žádný komentář

Už jsem doběhla do poloviny a ubývají mi síly, hlavně na večerní cvičení. Musím prostě přidat, ale jsem večer už totálně vyčerpaná a přes den to s malým vůbec nestíhám. Asi si dám inzerát značka: Hledám babičku na hlídání:-)

13.8. jsem měla kontrolu v Centru prevence a dopadlo to výborně. Už ve dveřích mě všichni pochválili, že už je to vidět, že úplně zářím, což mě moc potěšilo. Všichni jsou tam úžasní a neustále mě podporují. Při výsledném měření jsem za měsíc zhubla 10kg!!! Z toho 8,5 kg tuku, tak jsem byla moc spokojená. Nafotili jsme zase fotečky, kde budu před zahájením diety, v průběhu a po ukončení. Tak se máte na co těšit, snad se proměním z velryby na tučňáčka a potom v sebe:-)

Jen jsem špatná z toho, že mi metabolismus stále nefunguje tak, jak by měl. Paní doktora mi řekla “ Vy se podíváte na skleničku s vodou a přiberete“. Ale povolila mi už mléčné výrobky a dvě normální jídla denně, tak teď už hubnu daleko pomaleji, jen kilo až dvě týdně. Začínám den kávovým nápojem, pak si dám šunkové rolky plněné cottagem, nebo žervé s vejcem a zeleninou (viz foto), potom polévku Dr. Diet, k obědu maso, nebo salátky na všechny způsoby a zakončím den sladkým dezertem Dr. Diet. Nastavila jsem si takový rytmus a takhle mi to vyhovuje.

Už jsem si zvykla a vůbec mi nevadí sedět u stolu s rodinou a pozorovat je jak baští, protože nemám hlad.
Spíš mám chuť momentálně na jedno malý pivo. Vždy jsem si ho dávala max. jednou měsíčně u ohně na chaloupce a teď mám na něj chuť každý den. Asi mi chybí vitamín B 🙂 Možná navrhnu vedení Centra prevence, aby ještě udělali koktejl s příchutí piva 🙂
Teď se chystáme do jižních Čech na dovolenou a je super, že se mi jídlo na týden vejde do jedné tašky. (viz foto)

No, příště vám určitě napíši, jak jsem zvládla dovolenou a jak dopadne další měření. Držím dietu Dr. Diet podle plánu a přiznám se, že mě trochu rozhodilo, že jdou kila dolů čím dál pomaleji. Vím, že je to normální, a že to tak má být, jenže já chci víc a udělám pro to vše, co bude v mých silách. Děkuji všem, co mi drží palce.

Toto je třetí část deníku naší výherkyně. Přečtěte si všechny části

No comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *