Kolik to stojí

Před nasazením diety provedeme podrobné zhodnocení vašeho zdravotního stavu, v indikovaných případech pak vyšetření lékařem – internistou a laboratorní odběry. Následuje analýza složení těla na špičkovém přístroji Biospace Inbody 230 (http://youtu.be/ko2-pgi7GU0) a pohovor s dietním terapeutem. Ten Vám nastaví individuální dietní plán a poskytne vám dietní přípravky na prvních 28 dní (obvykle 28 x 4 ks), vitamíny a minerály. Všechna vyšetření jsou rychlá a bezbolestná. Všechna centra Dr. Diet požívají stejné postupy a cena za poskytnuté služby a prodané zboží je jednotná.

Cena služeb programu Dr. Diet poskytovaných po dobu 6 měsíců činí 3.990 Kč a zahrnuje vstupní osobní konzultaci, podrobné zhodnocení vašeho zdravotního stavu, nastavení individuálního výživového schématu, na konci každého redukčního měsíce kontrolní osobní konzultaci včetně kontrolní analýzy složení těla přístrojem Inbody, služby portálu ZhubnuHned.cz, průběžnou telefonickou a on-line podporu a výstupní kontrolní analýzu včetně kontrolní analýzy složení těla přístrojem Inbody. Při redukci trvající déle než 6 měsíců nebo opakovaném zahájení programu po uplynutí této doby účtujeme 1990 Kč za každé daší 3 měsíce trvání programu. Kontrolní analýza složení těla nad rámec pravidelného vstupního, výstupního a měsíčního měření (jen v případě Vašeho zájmu) stojí 250 Kč.

Jeden dietní přípravek Dr. Diet stojí 70 Kč (obvykle při požadavku na celkovou redukci 10 až 15 kg budete první měsíc potřebovat 28 x 4 ks, druhý měsíc 28 x 3 ks a třetí měsíc 28 x 2 ks). V případě rozsáhlejší redukce hmotnosti budete pořebovat úměrně větší množství dietních přípravků. Dietní přípravky obdržíte vždy na měsíc dopředu při každé návštěvě, také si je v průběhu programu i po jeho skončení můžete zakoupit v našem e-shopu.

Vitamíny a minerály stojí 250 Kč za balení 60 ks, multivitamin, draslík a omega kyseliny doporučujeme užívat alespoň v průběhu první a druhé fáze.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.