O nás

ZMĚNA: Od 4.1.2016 se Centrum prevence, o.s. přejmenovalo na Centrum prevence, z.s., a to v rámci transformace sdružení, která proběhla k 1.1.2014, kdy se z občanského sdružení Centrum prevence stal spolek. Děkujeme tak partnerům a klientům za akceptaci tohoto faktu a těšíme se na další spolupráci v roce 2016. Tým Centra prevence, z.s.

1.       O spolku Centrum prevence z. s.:

Nezisková organizace Centrum prevence, z. s.  byla založena na přelomu roku 2007 a 2008 s cílem rozvinout preventivní aktivity, které komplexně zahrnují nejdůležitější rizikové faktory civilizačních onemocnění včetně tzv. rizikových onemocnění, tedy těch onemocnění, která jsou sama o sobě, pokud jsou neléčená, rizikem pro vznik další, většinou mnohem závažnější poruchy.
Kromě komplexnosti je dalším ústředním bodem naší filozofie odbornost. Proto s námi spolupracují lékaři – specialisté ve svých oborech a profesionálové z dalších oborů.
Již od samotného vzniku v roce 2007 realizujeme pro veřejnost projekty vedoucí k osvětě témat prevence civilizačních onemocnění.  Kompletní seznam projektů, jak aktuálních, tak již realizovaných, si můžete prohlédnout zde.


2.       O nestátním zdravotnickém zařízení CENTRUM PREVENCE:

Privátní klinika CENTRUM PREVENCE byla otevřena v roce 2010. Jde o specializované pracoviště Centra prevence, z. s. zaměřené na prevenci nejběžnějších civilizačních onemocnění.  Naše pracoviště se zabývá možnostmi prevence nemocí a podpory zdraví.  Svým klientům poskytujeme individuální péči, naši klienti jsou nejen vyšetřeni, ale především dále edukováni v oblasti prevence a zdravého životního stylu. Klademe důraz na odbornost. Cílem naší práce je zdravý jedinec plný fyzické, psychické a sociální pohody.


Aktuálně nabízíme tyto služby:

Areál privátní kliniky je bezbariérový, k dispozici je parkoviště.