Zápisky z deníčku výherkyně č. 4

Zveřejněno 02.10.15 | Kategorie Články | Žádný komentář

Tak už jsem propotila hodně triček a konečně ta dřina přináší ovoce…
Už mě téměř každý, koho potkám po delší době, chválí a pozitivně řeší mou váhu. Začínám být opravdu šťastná a spokojená sama se sebou, což bylo mým hlavním cílem. Nejdůležitější je, že se to pozitivně projevuje hlavně doma v rodině. Paní doktorka mi řekla “až budete šťastná Vy, tak pak teprve můžete udělat šťastnou svojí rodinu“ a je to svatá pravda.


Na další návštěvě Centra prevence v září jsem byla opět mile potěšena, nejen že jsem zhubla dalších téměř 6kg, ale i jsem dostala zase jiné produkty Dr. Diet – různé druhy omelet a sladkých a slaných tyčinek. Tak konečně můžu už i trochu mlsat. Navíc mi už povolili i nějaké ovoce. Tak vlastně hned po cestě z Prahy jsem si koupila borůvky a maliny:-)

Teď mi nastává taková formovací fáze. Cvičím už 3x-4x týdně, tak je to pro mě časově velmi náročné, ale doufám, že ty výsledky budou stát za to. Na dovolené jsem necvičila, ani neposilovala, ale chodili jsme na dlouhé procházky a na houby. Jak jsem se do toho cvičení po dovolené opřela, tak jsem teď za týden nezhubla ani kg. Zřejmě jsem nabrala svalovou hmotu, tak doufám, že už se to zlomí a půjde to teď trochu rychleji dolu.
Bolí mě celé tělo..

Každopádně jsme přijeli domů a já všechno prala, šli jsme na návštěvu a já neměla co na sebe. Manžel mi říká “co ta šatovka, co jsem ti kdysi koupil, je moc hezká a už by ti mohla být“. Nevěřila jsem tomu, je to téměř 10 let, měla jsem ji jen 2x a pak už mi byla malá. No zkusila jsem a opravdu mi byla a dokonce i s rezervou:-)


Tak doufám, že se příště vejdu i do kabátu:-)

A já pokračuji dál 😉

No comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *