Vánoční přejídání, nezdravá strava i nepravidelnost, novoroční předsevzetí?

Zveřejněno 09.01.22 | Kategorie Články | Žádný komentář

Vánoční přejídání, nezdravá strava i nepravidelnost, novoroční předsevzetí? Vidíte se v tom?

Pomůžeme…

Určitě se v následujícím článku mnozí z nás uvidí…. Jak jste trávili svátky? Také máte výčitky z toho, že jste se přejídali, jedli nezdravě, tu cukroví, tu salátek, řízek nemohl chybět, spousty lahodných nezdravých pomazánek i uzenin, od návštěvy k návštěvě, ochutnávání a nepravidelnost…. A úderem půlnoci 1.1.2019 jste si řekli, že to změníte?

Vůbec jedním z nejčastějších novoročních předsevzetí je, že změníme svou životosprávu – tedy, že začneme cvičit – nebo se více hýbat, zdravěji a  pravidelně se stravovat, že zhubneme nebo,  že konečně začneme s dietou.

Pravdou je, že obzvláště závěr roku bývá pro náš trávicí systém (a nejen ten) dosti náročný, a tak novoroční předsevzetí typu „zhubnu“ je na více než aktuální. A vzhledem k tomu, že myslíme na vaše zdraví, přichystali jsme si i tentokrát akci s příchodem nového roku, nových výzev a nových předsevzetí – „Ve dvou se to lépe táhne – zhubněte spolu“.

Mnohokrát se vám jistě stalo to, že vás výmluvy, že něco nejde „zválcovaly“ nad skutečným činem, což? Často si právě proto hledáme spřízněnou duši, tzv. sparing partnera na cvičení nebo zkrátka jen partnera do vypjatějších situací, kdy potřebujeme podržet, povzbudit … Tedy i na to jsme mysleli 😉!

Akce „Hubnutí ve dvou“ je platná do 28.2.2017 a spočívá v tom, že pár, který přijde na program Dr. Diet s lékařem, získá slevu pro jednoho z páru ve výši 50% na program hubnutí s lékařem. Což už opravdu stojí za to využít!

Proto neleňte, objednejte se, jako heslo uveďte „Hubnutí v páru“ a získejte slevu 50% pro svého parťáka na program s lékařem.

V Případě, že stále ještě „jen“ váháte, zda je to potřeba nebo není, přijďte prvotně pouze na měření na InBody, kde zjistíte, jak jste na tom s útrobním tukem (tedy tím nebezpečným, který se nám ukládá na orgánech, není vidět a mívají ho dosti často i hubení lidé).  V případě, že se po měření rozhodnete nastoupit na dietu, odečteme vám peníze za měření zpět J Komplexní měření s novým rokem a novými výzvami necháme za „novou“ dočasnou cenu, a to z původních 890 Kč na 490 Kč do 28.2.2019 J !!!

Přidáváme ještě jedno motivační video pro ty z vás, kteří nad dietou již uvažují a přesto stále váhájí 😉https://www.youtube.com/watch?v=O2wuqCG6l3Q&t=2s

Pro připomenutí – dieta je bezpečná, pod dohledem lékaře, předchází jí prvotní prohlídka včetně krevních odběrů a konzultace s interním lékařem. Dieta je bez JOJO efektu a co je nejdůležitější, že vám nastartuje metabolismus. Dieta je vhodná i pro osoby s pohybovým omezením. Váš měsíční úbytek tak bude 2-10 kg za měsíc – dle konkrétní fáze.

Těšíme se na vás! Do nového roku s novým začátkem a novým životem, co vy na to?

Držíme palce všem, kteří se rozhodli svůj život změnit, ať vydrží, přejeme hodně sil, hodně zdraví a spousty nových krásných zážitků s těmi, co vás dělají šťastnými.

Váš tým CENTRA PREVENCE.

Pro dotazy či objednání volejte 608 808 438, 604 277 180 ; 226 802 226  nebo pište na info@centrumprevence.cz

No comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *