JAK TO FUNGUJEKOLIK TO STOJÍČÍM ZHUBNOUTČASTÉ DOTAZYZ MÉDIÍOBJEDNAT

Dr. Diet – zhubněte pod lékařským dohledem

1. Fáze

Spočívá v náhradě „pravých“ jídel instantními bílkovinnými pokrmy v sáčcích. Průměrná rychlost hubnutí: 5 až 10 kg za měsíc.

2. Fáze

Přechodná, oddychová, návrat k „pravým“ jídlům bohatým na bílkoviny. Průměrná rychlost hubnutí: 2 až 5 kg za měsíc.

3. Fáze

Stabilizační, rovnovážná, vyvážená, opatrný návrat k sacharidům. Rovnováha mezi energetickým příjmem a výdejem.

S námi zhubnete rychle, trvale a především:

Pod lékařským dohledem

Výherkyně proměny začíná hubnout

CENTRUM PREVENCE ve spolupráci s blogerkami ze SexyMamas vyhlásilo soutěž/výzvu o proměnu v hubnutí. S potěšením jsme v pátek 3.7. paní Michaele předali spolu se SexyMamas výhru – voucher na proměnu v CENTRU PREVENCE. Vítězka získala půlroční program hubnutí pod taktovkou našeho lékaře.
Paní Michaela je velice odhodlaná a 9.7. byla na svém prvním vyšetření u paní Dr. Jany Moravcové, InBody230 nám ukázalo, že je potřeba sundat 23 kg tuku. S proteinovou dietou Dr. Diet začala paní Michaela v pátek 10.7. a již po šesti dnech měla 4 kg dole!
Držíme Michaele palce, sledujte náš web i Facebook, kde budeme pravidelně informovat o této proměně, kdy bude paní Michaela přispívat svým deníčkem, takže zájemci o dietu, kteří zatím stále přemýšlí a váhají, mají nyní jedinečnou možnost sledovat tento příběh „live“. Těšíme se na výsledky! Více informací

Přečtěte si všechny části deníku, jak paní Michaela pokračuje s hubnutím

Sledujte proměnu za tři měsíce dodržování proteinové diety Dr. Diet pod dohledem lékaře v Centru Prevence

Náš program sestává z postupných kroků, které zajistí rychlé a bezpečné snížení tělesné váhy, ale také vás přivedou k úpravě stravovacího režimu, celkové úpravě životosprávy a pozitivní motivaci.

K vyřešení vašich problémů s nadváhou či obezitou používáme vysoce účinnou, srozumitelnou, bezpečnou a vyzkoušenou metodu redukce tělesné hmotnosti, navrženou profesorem Georgem Blackburnem z Harvardské lékařské univerzity v USA, která nese název PROTEINOVÁ DIETA.

Proteinová dieta Dr. Diet sestává ze tří za sebou jdoucích fází. U klientů, jejichž zdravotní stav to vyžaduje, může terapeut doporučit před nasazením první fáze ještě přípravnou (tzv. „nultou“) fázi, jejímž cílem je připravit organismus na vlastní redukci hmotnosti (korekce překyselení organismu, doplnění vitamínů, minerálů a stopových prvků apod.). Terapeut nasazení jednotlivých fází a jejich délku nastaví individuálně, s ohledem na vaši hmotnost, podíl tukové tkáně, zdravotní stav, věk a další vstupní parametry.

Nejsme rychlokursem prošlí dietní poradci, které najdete na kdejakém rohu a kteří hazardují s vaším zdravím nejrůznějšími „osvědčenými“ metodami. Jsme tým universitních profesorů, docentů a dalších vysokoškolsky vzdělaných, zkušených odborníků, kteří jsou lékařskými špičkami ve svých oborech.

Nasazení naší diety předchází podrobné zhodnocení vašeho zdravotního stavu, včetně provedení podrobného rozboru vnitřního složení vašeho těla.

PROTEINOVÁ DIETA MÁ SVÁ SPECIFIKA A ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ, PROTO VŽDY VYŽADUJE LÉKAŘSKÝ DOHLED PO CELOU DOBU JEJÍHO UŽÍVÁNÍ. NERISKUJTE SVÉ ZDRAVÍ A SVĚŘTE HO DO RUKOU EXPERTŮ!

Proč hubnout pod
lékařským dohledem?
Objednat se
a zhubnout?

ZKUŠENOSTI, VZKAZY

Proteinovou dietu mi doporučil kamarád, potřeboval jsem zhubnout cca 15 kg, což se mi podařilo. Za 3 měsíce mám dole 14 kg tuku. Přečtěte si celou zprávu

Roman, 43 let, Praha


V programu Dr. Diet jsem za necelých pět měsíců zhubla neuvěřitelných 38 kilogramů a ani můj pyšný manžel nelituje financí co jsme museli investovat do kompletní obnovy šatníku. Ale kdo by litoval…:-)

Jaroslava, 52 let, Kutná Hora


Po velkém úbytku váhy jsem několik let bojovala s posledními kilogramy a program Dr.Diet za mě tento boj během několika týdnů vyhrál. Pokud se chcete znovu cítit sebevědomí a nabití energií, doporučuji!

Miroslava, 42 let, Praha


Funguje to, nejsou to čárymáry, dává to smysl, za 4měsíce jsem zhubl 14kg tuku, bez cvičení, jen úpravou jídelníčku. Dnes již jím normálně, hlídám si pár jednoduchých pravidel a snažím se nekumulovat moc “hříchů“ v jednom dni. Je mi fajn, cítím se dobře a dokonce jsem si díky tomu mohl kompletně obnovit šatník…

Jan N., 39 let, Praha


Moc děkuji zaměstnancům Centra prevence za jejich laskavý přístup a ochotu. Nejen,že dieta funguje, ale člověk se svých nadbytečných kil může zbavit na profesionální úrovni v příjemném prostředí.

Martin, 32 let, Praha


Kdo chce znovu dobít svět,
Dr. Diet zkuste hned,
i když už mi není náct,
kil mám dole sedmnáct.
Zase se mi vrátil smích,
pěkné tělo není hřích…Děkuji skvělému personálu za báječný přístup a ochotu!

Klára, 31 let, České Budějovice